Weather forecast - Rifugio Refavaie
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 23 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0,08 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0,08 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0,02 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0,05 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,19 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,19 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,02 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 3% |
|
Weather forecast for kočo Rifugio Refavaie.