Weather forecast - Rossköpfl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,11 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,07 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,27 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,27 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Weather forecast for 1968 metres high vrh Rossköpfl.