Weather forecast - Salzburger Hütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,21 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,86 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,71 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,08 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,18 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,18 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,58 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,58 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,14 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,15 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,01 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,01 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,01 |
| 82% |
|
Weather forecast for kočo Salzburger Hütte.