Weather forecast - San Prospero Parmense
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,29 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 33 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0,04 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,15 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,05 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,16 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,16 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0,01 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,01 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Weather forecast for vas San Prospero Parmense.