Weather forecast - Säulspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,58 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,08 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,49 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,49 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
Weather forecast for 2956 metres high vrh Säulspitze.