Weather forecast - Schwarzwand
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,12 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,26 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,26 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
Weather forecast for 2194 metres high vrh Schwarzwand.