Weather forecast - Silberplatten
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 46% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,94 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,14 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,14 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,36 |
| Cloud cover: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,18 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
Weather forecast for 2482 metres high vrh Silberplatten.