Weather forecast - Speikboden
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,23 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,19 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,33 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,43 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,76 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,79 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,76 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,69 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,39 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,16 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 30% |
|
Weather forecast for 2653 metres high vrh Speikboden.