Weather forecast - Spießalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,47 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,14 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,28 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,36 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,38 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,52 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,52 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 12% |
|
Weather forecast for kočo Spießalm.