Weather forecast - St. Nikolai am Sölkpass Ort
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,01 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,34 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,01 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,39 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,39 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,22 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Weather forecast for kočo St. Nikolai am Sölkpass Ort.