Weather forecast - Tristkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,46 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,5 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,61 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,61 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Weather forecast for 1561 metres high vrh Tristkopf.