Weather forecast - Ulmspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,21 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,31 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,52 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,52 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Weather forecast for 2409 metres high vrh Ulmspitze.