Weather forecast - Unterberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,95 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,34 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,39 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,75 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,61 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,38 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,34 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,69 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,87 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,8 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,37 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 15% |
|
Weather forecast for 1187 metres high vrh Unterberg.