|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,49 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,18 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,65 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,65 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,39 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,61 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,61 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,27 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 32% |
|
Weather forecast for vas Visnà.