Weather forecast - Weiße Wand - Croda Bianca
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,47 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,05 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,4 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,34 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,34 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,41 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,24 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Weather forecast for 2666 metres high vrh Weiße Wand - Croda Bianca.