Weather forecast - Wildklapf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,08 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,02 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,72 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,47 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,4 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,08 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,08 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,57 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,61 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,61 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
Weather forecast for 2290 metres high vrh Wildklapf.