Weather forecast - Zagorje ob Savi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 24 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 23 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,39 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 2,9 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 2,74 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 3,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 3,46 |
| 99% |
|
Weather forecast for mesto Zagorje ob Savi.