Weather forecast - Zehnerkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,15 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 68% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 68% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,15 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,54 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,54 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Weather forecast for 1862 metres high vrh Zehnerkogel.