| Publication date: | 12.10.2022 | | GPS track date: | 3.11.2018 |
| Path length: | 3.01 km |
| Ascent length: | 2.83 km |
| Ascent height: | 280 m |
| Descent length: | 0.18 km |
| Descent height: | 20 m |
| Starting altitude: | 134 m |
| Ending altitude: | 394 m |
| Minimum altitude: | 134 m |
| Maximum altitude: | 398 m |
| Avg. ascent slope: | 6° |
| Avg. descent slope: | 6° | | Total time: | 43 min | | Break: | 0 min | |
|
| Time without breaks: | 43 min |
| Ascent time: | 40 min |
| Ascent time without breaks: | 40 min |
| Descent time: | 3 min |
| Descent time without breaks: | 3 min |
| Average speed: | 4,12 km/h |
| Average speed without breaks: | 4,12 km/h |
| Average speed during ascent: | 4,24 km/h |
| Average speed during ascent without breaks: | 4,24 km/h |
| Average speed during descent: | 2,82 km/h |
| Average speed during descent without breaks: | 2,82 km/h |
| Vertical speed during ascent: | 420 m/h |
| Vertical speed during ascent without breaks: | 420 m/h |
| Vertical speed during descent: | 319 m/h |
| Vertical speed during descent without breaks: | 319 m/h |
|