Weather forecast - Bitoraj
Weather forecast Bitoraj:
Updated: 11. 05. 2026 02:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,36 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,79 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 2,79 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 2,66 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,66 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,36 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Bitoraj. Bitoraj is a mountain in the Gorski Kotar and Istria mountain range (
Croatia) at an altitude of 1386 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bajer,
Delnice,
Hreljin,
Lučice,
Petehovac,
Sleme,
Sopač,
Toboggan run Vrata (Fužine),
Tuhobić,
Vrata,
Vršek,
Zalesina
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website