Weather forecast - Čardak (Tremzina)
Weather forecast Čardak (Tremzina):
Updated: 13. 05. 2026 22:01
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,51 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Weather forecast for the location Čardak (Tremzina). Čardak (Tremzina) is a mountain in the Velebit mountain range (
Croatia) at an altitude of 1173 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website