Weather forecast - Church of Our Lady of Lourdes (Lourdes)
Weather forecast Church of Our Lady of Lourdes (Lourdes):
Updated: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,03 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,13 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,26 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,26 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 1% |
|
Weather forecast for the location Church of Our Lady of Lourdes (Lourdes). Church of Our Lady of Lourdes (Lourdes) is a church in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 300 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Birna vas,
Boštanj,
Celje (swimming pool),
Celjska koča,
Jurklošter,
Kum,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Lisca,
Marno,
Medlog,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentjanž,
Trbovlje,
Žalec
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website