Weather forecast - Dom v Gorah
Weather forecast Dom v Gorah:
Updated: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Weather forecast for the location Dom v Gorah. Dom v Gorah is a mountain in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 762 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Birna vas,
Celjska koča,
Kum,
Lahomšek,
Lisca,
Marno,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentjanž,
Trbovlje
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website