Weather forecast - Goropeški grič (Pikrej)
Weather forecast Goropeški grič (Pikrej):
Updated: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 3,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,73 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,26 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,16 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 2,26 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,03 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,53 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,63 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,86 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,86 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,13 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,56 |
| 95% |
|
Weather forecast for the location Goropeški grič (Pikrej). Goropeški grič (Pikrej) is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 672 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Blegoš,
Cerkno,
Cerkno,
Črni vrh nad Idrijo,
Dom na Slajki,
Gorenja vas,
Idrija,
Idrija (Town square),
Idrija - Godovic, Zala,
Kladje,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Pasja ravan,
Planina nad Vrhniko,
Planinska koča Mrzlk,
Polhov Gradec,
Šentjošt nad Horjulom,
Smrečje,
Travnik,
Trebija,
Trebija ,
Zala,
Žiri
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website