Weather forecast - Hunting lodge Vrhtrebnje
Weather forecast Hunting lodge Vrhtrebnje:
Updated: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Weather forecast for the location Hunting lodge Vrhtrebnje. Hunting lodge Vrhtrebnje is a mountain hut in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 562 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website