Weather forecast - Kameni zid
Weather forecast Kameni zid:
Updated: 3. 05. 2026 06:32
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,43 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,43 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,19 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,19 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 56% |
|
Weather forecast for the location Kameni zid. Kameni zid is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1081 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website