Weather forecast - Koča na Naravskih ledinah
Weather forecast Koča na Naravskih ledinah:
Updated: 11. 05. 2026 02:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 6,28 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 6,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,1 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 2,19 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,9 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Koča na Naravskih ledinah. Koča na Naravskih ledinah is a mountain hut in the Karawanks mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1072 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bukovnik,
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Črna na Koroškem (smučišče Črna),
Dom na Peci,
Dom na Smrekovcu,
Golte,
Petzen,
Poljana,
Radegunda,
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu,
Übungslift,
Uršlja gora,
Vič,
Zavodnje
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website