Weather forecast - Kremenjak
Weather forecast Kremenjak:
Updated: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,66 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,23 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,13 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,13 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,33 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Kremenjak. Kremenjak is a mountain in the Gorski Kotar and Istria mountain range (
Croatia) at an altitude of 827 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website