Weather forecast - Kriva jelka
Weather forecast Kriva jelka:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,06 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,93 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,93 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Kriva jelka. Kriva jelka is a bivouac in the Kamnik Savinja Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 528 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Begunjščica,
Brezje,
Brnik,
Brunarica Dražgoše,
Bukovščica,
Dom na Zelenici,
Dom pod Storžičem,
Dražgoše,
Koča na Dobrči,
Kranj,
Kranj (Labore),
Kriška gora,
Lesce,
Overpass Strahinj,
Podljubelj,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Polica (at Naklo),
Rudno,
Stražišče pri Kranju,
Sveti Jošt nad Kranjem,
Tržič,
Voklo,
Zelenica,
Zgornje Duplje
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website