Weather forecast - Krokar
Weather forecast Krokar:
Updated: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Krokar. Krokar is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1122 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website