Weather forecast Kser:
Updated: 11. 05. 2026 02:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 3,46 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 3,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 2,86 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 3,17 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 3,34 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 4,03 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Kser. Kser is a mountain in the Julian Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1900 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Črna prst,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kobarid,
Koča na planini Kuhinja,
Koča na planini Razor,
Kredarica,
Kuk (Kolovrat),
Livške Ravne,
Most na Soči,
Svinjak,
Tolmin,
Trenta,
Triglav glacier,
Vogel,
Volče
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website