Weather forecast - Kuk (Kolovrat)
Weather forecast Kuk (Kolovrat):
Updated: 12. 04. 2026 06:47
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Weather forecast for the location Kuk (Kolovrat). Kuk (Kolovrat) is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1243 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kambreško,
Kanal ob Soči (Kanal bridge),
Kobarid,
Koča na planini Kuhinja,
Koča na planini Razor,
Kuk (Kolovrat),
Livške Ravne,
Matajur,
Morsko,
Most na Soči,
Polovnik,
Robič,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Volče
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website