Weather forecast - Marezige
Weather forecast Marezige:
Updated: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 4,5 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Marezige. Marezige is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 284 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Ankaran,
Beka,
Bertoki,
Dekani,
Dragonja,
Grmada (Slavnik),
Izola,
Izola (Belvedere),
Jagodje,
Kaštel,
Katinara,
Koper,
Koper (marina),
Koper (Markovec),
Koper (panoramic view),
Lazaret,
Parecag,
Portorož airport,
Sečoveljske soline,
Sečovlje,
Slavnik,
Spodnje Škofije,
Stepani,
Viaduct Črni Kal
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website