Weather forecast - Planina za Šavnikom
Weather forecast Planina za Šavnikom:
Updated: 15. 05. 2026 18:33
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,49 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,41 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,41 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
Weather forecast for the location Planina za Šavnikom. Planina za Šavnikom is a bivouac in the Julian Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1320 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Blegoš,
Bohinjska Bistrica,
Brunarica Dražgoše,
Bukovo,
Cerkno,
Cerkno,
Črna prst,
Davča,
Dražgoše,
Gorje,
Kobla,
Koča na planini Razor,
Kravja Črna gora,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Pokljuka,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Viševnik,
Vogel,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website