Weather forecast - Planina Zgornja Konjščica
Weather forecast Planina Zgornja Konjščica:
Updated: 16. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Weather forecast for the location Planina Zgornja Konjščica. Planina Zgornja Konjščica is a mountain pasture in the Karawanks mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1578 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Begunjščica,
Bodental/Žabnica,
Brezje,
Dom na Zelenici,
Dom pod Storžičem,
Grintovec,
Jezerski vrh,
Koča na Dobrči,
Kokrsko sedlo,
Kriška gora,
Krvavec,
Krvavec (rotating webcam),
Ljubelj,
Overpass Strahinj,
Podljubelj,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Polica (at Naklo),
Tržič,
Zelenica,
Zell / Sele,
Zgornje Duplje,
Zgornje Jezersko
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website