Weather forecast - Planinska koča Velikonočnica
Weather forecast Planinska koča Velikonočnica:
Updated: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,4 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,2 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 3,68 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Planinska koča Velikonočnica. Planinska koča Velikonočnica is a mountain hut in the Karawanks mountain range (
Slovenia) at an altitude of 550 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Dobbiaco / Toblach (Hotel Rosengarten),
Dramlje,
Pečica,
Podčetrtek,
Podplat,
Rogaška Slatina,
Škedenj,
Slatina,
Slovenska Bistrica,
Slovenska Bistrica (center),
Tepanje,
Vrhole pri Slovenskih Konjicah
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website