Weather forecast - Planinska koča Vodice
Weather forecast Planinska koča Vodice :
Updated: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,89 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,59 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,59 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Planinska koča Vodice . Planinska koča Vodice is a mountain hut in the Žumberačka gora, Medvednica and Međimurje mountain range (
Croatia) at an altitude of 850 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Dobovo,
Dobruška vas,
Golf Grad Otočec,
Kronovo,
Metlika,
Planina v Podbočju,
Planinski dom pri Gospodični,
Sveti Miklavž (Gorjanci),
Trdinov vrh (Gorjanci),
Vahta,
Vahta
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website