Weather forecast - Rifugio Fonda Savio
Weather forecast Rifugio Fonda Savio:
Updated: 11. 04. 2026 06:59
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,22 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,44 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,08 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 75% |
|
Weather forecast for the location Rifugio Fonda Savio. Rifugio Fonda Savio is a mountain hut in the Dolomites mountain range (
Italy) at an altitude of 2367 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Cortina d'Ampezzo,
Moos - Moso,
Moso / Moos (Stiergarten),
Padola (Talstation Padola),
Passo Monte Croce / Kreuzbergpass,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Pendio Monte Elmo,
Sexten (Kabinenbahn Signaue),
Sexten (Rotwand Bergstation),
Sexten (Waldheimlifte),
Tre Cime di Lavaredo
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website