Weather forecast - Ski lodge Črni vrh
Weather forecast Ski lodge Črni vrh:
Updated: 17. 04. 2026 06:43
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,26 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,13 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Weather forecast for the location Ski lodge Črni vrh. Ski lodge Črni vrh is a mountain hut in the Karawanks mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1156 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Bodental/Žabnica,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dovje,
Hrušica,
Jesenice,
Koča na Golici,
Lake Bled,
Lesce,
Ljubelj,
Mittagskogel/Kepa,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Prešernova koča na Stolu,
Zelenica
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website