Weather forecast - Srednja gora (Hrušica)
Weather forecast Srednja gora (Hrušica):
Updated: 30. 05. 2026 02:31
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,4 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 2,81 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 11,71 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 11,71 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 5,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 5,5 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Srednja gora (Hrušica). Srednja gora (Hrušica) is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1275 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Ajdovščina,
Barnica,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija,
Idrija (Town square),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Logatec,
Lom,
Mačkovec,
Medvedje Brdo,
Mlake,
Mrzli Log,
Nanos (Pleša),
Otlica,
Podnanos,
Predjama,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Studenec,
Vipava,
Zala
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website