Weather forecast - Sveta Barbara (Ravnik pri Hotedršici)
Weather forecast Sveta Barbara (Ravnik pri Hotedršici):
Updated: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,6 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,12 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
Weather forecast for the location Sveta Barbara (Ravnik pri Hotedršici). Sveta Barbara (Ravnik pri Hotedršici) is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 674 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Idrija,
Idrija (Town square),
Idrija - Godovic, Zala,
Ivanje selo,
Javornik,
Logatec,
Lom,
Mačkovec,
Medvedje Brdo,
Mrzli Log,
Planina nad Vrhniko,
Predjama,
Šentjošt nad Horjulom,
Sinja Gorica,
Smrečje,
Štampetov most,
Tankovski most,
Unec,
Verd,
Vrhnika,
Vrhnika,
Vrhnika (Mantova),
Vrhniški klanec,
Zala,
Žiri
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website