Weather forecast - Sveta Marija (Trška Gora)
Weather forecast Sveta Marija (Trška Gora):
Updated: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,09 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,2 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 30% |
|
Weather forecast for the location Sveta Marija (Trška Gora). Sveta Marija (Trška Gora) is a mountain in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 428 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Dobovo,
Dobruška vas,
Dolenja Nemška vas,
Golf Grad Otočec,
Hrastje,
Karteljevo,
Kronovo,
Mirna peč,
Novo mesto,
Planinski dom pri Gospodični,
Sveti Miklavž (Gorjanci),
Trdinov vrh (Gorjanci),
Vahta,
Vahta
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website