Weather forecast - Sveta Marjeta (Ritoznoj)
Weather forecast Sveta Marjeta (Ritoznoj):
Updated: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,36 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,48 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 4,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 4,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 4,44 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Sveta Marjeta (Ritoznoj). Sveta Marjeta (Ritoznoj) is a church in the Pohorje, Dravinjske gorice and Haloze mountain range (
Slovenia) at an altitude of 407 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bike Park Pohorje Maribor,
Dobbiaco / Toblach (Hotel Rosengarten),
Fram,
Gramoznica,
Hočko Pohorje,
Kopivnik,
Lukanja (Vodna vas),
Maribor,
Maribor airport,
Mariborsko Pohorje,
Miklavž na Dravskem polju,
Pragersko (resting place),
Prepolje,
Slivnica junction,
Slovenska Bistrica,
Slovenska Bistrica (center),
Sveti Trije Kralji (Hotel Jakec),
Sveti Trije Kralji (Pohorje),
Tepanje,
Viaduct Slivnica,
Vrhole pri Slovenskih Konjicah
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website