Weather forecast - Sveti Duh (Pedrovo)
Weather forecast Sveti Duh (Pedrovo):
Updated: 11. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 4,13 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,26 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,26 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,46 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 2,36 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,36 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 2,46 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,39 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Sveti Duh (Pedrovo). Sveti Duh (Pedrovo) is a church in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 365 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Ajdovščina,
Bilje,
Branik,
Cerje,
Dolenje,
Gorica (Corso Verdi),
Gorica (Travnik) / Gorizia (Piazza della Vittoria),
Gorica (Vittoria trg),
Gorica / Gorizia,
Grad Kromberk,
Kromberk,
Lijak,
Nova Gorica (Edvard Kardelj Square),
Nova Gorica (Frančiškanski samostan Kostanjevica),
Nova Gorica (Panovec),
Nova Gorica (Sport park Nova Gorica),
Nova Gorica (Trg Evrope),
Nova Gorica - rolkarski park,
Nova Gorica in Gorica / Gorizia,
Otlica,
Panovec,
Rafut,
Renče,
Rožna Dolina,
Selo,
Šempeter pri Gorici,
Šempeter pri Gorici,
Šempeter pri Gorici,
Sesljan / Sistiana,
Štanjel,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Trnovo pri Gorici,
Trstelj,
Vipava,
Vipavski Križ,
Vrtojba
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website