Weather forecast - Sveti križ na Hribcu
Weather forecast Sveti križ na Hribcu:
Updated: 15. 05. 2026 21:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,06 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 9% |
|
Weather forecast for the location Sveti križ na Hribcu. Sveti križ na Hribcu is a mountain in the Polhograjsko hribovje and Ljubljana mountain range (
Slovenia) at an altitude of 380 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Brnik,
Brunarica Dražgoše,
Bukovščica,
Gorenja vas,
Kranj,
Kranj (Labore),
Lake Zbilje,
Ljubljana Brod,
Ljubljana Šentvid,
Ljubljana Šmartno,
Lučine,
Medvode,
Medvode,
Overpass Strahinj,
Pasja ravan,
Polhov Gradec,
Polica (at Naklo),
Rudno,
Šmarna gora,
Stari vrh,
Stražišče pri Kranju,
Sveti Jošt nad Kranjem,
Torovo,
Vodice,
Voklo,
Žlebe (sv. Marjeta)
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website