Weather forecast - Sveti Matej (Slum)
Weather forecast Sveti Matej (Slum):
Updated: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,19 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Weather forecast for the location Sveti Matej (Slum). Sveti Matej (Slum) is a church in the Gorski Kotar and Istria mountain range (
Croatia) at an altitude of 505 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website