Weather forecast - Sveti Primož (Kremen)
Weather forecast Sveti Primož (Kremen):
Updated: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,09 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 51% |
|
Weather forecast for the location Sveti Primož (Kremen). Sveti Primož (Kremen) is a mountain in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 340 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Brežice (HE Brežice),
Brežice (river Sava),
Čatež ob Savi,
Dobova,
Drnovo,
Krška vas,
Krško,
Leskovec pri Krškem,
Poklek pri Podsredi,
Prilipe,
Starine
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website