Weather forecast - Vodnikov dom
Weather forecast Vodnikov dom:
Updated: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,2 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Vodnikov dom. Vodnikov dom is a mountain hut in the Julian Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1817 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bohinjska Bistrica,
Črna prst,
Dovje,
Erjavčeva koča na Vršiču,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Kobla,
Koča na Gozdu,
Koča na planini Razor,
Kravja Črna gora,
Kredarica,
Lake Jasna,
Mihov dom na Vršiču,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Pokljuka,
Poštarski dom na Vršiču,
Smučišče Kozji hrbet,
Trenta,
Triglav glacier,
Viševnik,
Vogel,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Mountains in the vicinity
km:
Ablanca (2004m),
Cesar (2098m),
Mišelj vrh (2350m),
Oklo (2087m),
Planina pod Mišelj vrhom (1645m),
Planina Zgornja Krma (1720m),
Studorski preval (1892m),
Tosc (2275m),
Veliki Draški vrh (2243m),
Velo polje (1680m),
Vernar (2225m)
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website