Weather forecast - Kanin/Sella Nevea
Updated: 16. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,24 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,19 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Weather forecast for the ski resort Kanin/Sella Nevea.
Webcams in the vicinity
km:
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
Mountains in the vicinity
km:
(2587m),
(2571m),
(2499m),
(400m),
(450m),
(2260m),
(680m),
(1252m),
(2289m),
(1721m),
(2332m),
(1850m),
(1404m),
(850m),
(550m),
(440m),
(2441m),
(2146m),
(1980m),
(1908m)
Panoramas in the vicinity
km:
(2587m),
(2571m),
(2499m),
(400m),
(2260m),
(680m),
(1252m),
(2332m),
(1850m),
(2441m),
(2146m),
(1980m),
(1908m)
Weather forecast for places in the vicinity
km:
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
Weather forecast on your website