Weather forecast - Creta Forata
Weather forecast Creta Forata:
Updated: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 32% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,42 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,38 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 2,86 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Creta Forata. Creta Forata is a mountain in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2462 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website